bezpłatne szkolenie online
"kwiatowa dekoracja namiotu ślubnego"

Bezpłatne wyjątkowe kwiatowe szkolenie online!

19.05.2022, godzina 18:30

Zapraszam Cię na wyjątkowe bezpłatne szkolenie online „Kwiatowa dekoracja namiotu ślubnego”

Widzieliście jak robi się to w Tajlandii?

Na moim szkoleniu powiemy sobie o podstawowych zasadach i kwiatach, które możemy użyć w tego typu dekoracjach. Pokaże Wam jak podejść do tego tematu , aby nie popaść w stereotypy . Oczywiście na naszym szkoleniu nie może zabraknąć pięknych kwiatów. Pokażę Wam przykładowe kompozycje kwiatowe, które wykorzystywane są w tego typu dekoracjach.

Koniecznie zarezerwujcie sobie czas na moje kwiatowe szkolenie online podczas którego:

 • Pokażę Wam, jak wykonać wyjątkową dekorację namiotu ślubnego,
 • Poznacie obowiązujące obecnie trendy kwiatowe,
 • Zdradzę techniki, dzięki którym Wasza praca będzie efektywna, a rezultaty wyjątkowe.
Dla kogo jest to bezpłatne szkolenie?

Ze szkolenia online z pewnością zadowolone będą te osoby, które szukają inspiracji i ważna jest dla nich florystyka ślubna.

Szkolenie online poprowadzę ja, czyli miłośniczka i pasjonatka kwiatów, która pragnie zarażać swoją szczerą miłością do roślin wszystkich naokoło.

Jako florystka z zamiłowania uwielbiam opowiadać o swojej pracy i przekazywać wiedzę. Na szkoleniu poruszę też temat wykształcenia florystycznego, które posiada wiele plusów i postaram się przekonać, że warto pogłębiać wiedzę w tej dziedzinie.

Co jeszcze czeka Was na naszym wyjątkowym spotkaniu?
 • Możliwość zadawania indywidualnych pytań,
 • Ciekawy program, mnóstwo wskazówek, tipów i porad, które z pewnością wykorzystacie w praktyce,
 • Miła atmosfera i towarzystwo zarażające pasją do kwiatów,
 • Po spotkaniu otrzymacie nagranie z informacjami, które pojawiły się na webinarze, dzięki czemu będziecie mogli w wolnej chwili odświeżać wszelkie nowinki, których się dowiedzieliście.
 • Szkolenie będzie -jeśli technika na to pozwoli- streamowane na fb.
Nie może Was tam zabraknąć! Zatem do miłego zobaczenia!

Prowadząca

Mistrz florystyki Kamila Żołyńska

Kamila Żołyńska Mistrz FlorystykiNazywam się Kamila Żołyńska. Jestem dyplomowanym mistrzem florystyki i pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem, od 3 lat prowadzę warsztaty i kursy w Szkole Arte Forte.

Z florystyką jestem związana od 15 lat. To niezmiennie moja największa pasja, którą cały czas rozwijam w sobie. Przeszłam przez wszystkie szczeble poziomów florystycznych, dlatego też doskonale pamiętam, jakie zagrożenia
i problemy kursanci spotykają na swojej drodze.

Zaczynałam swoją przygodę z kwiatami od podstaw, ale zawsze wiedziałam jedno, jeśli się uczę, muszę to robić jak najlepiej potrafię i muszę korzystać z doświadczenia najlepszych florystów.

Dlatego też brałam udział w wielu kursach i szkoleniach florystycznych, brałam udział i wygrywałam wiele konkursów florystycznych. Chciałam coraz więcej wiedzieć o roślinach i ich sposobach prezentacji.

W 2015 roku uzyskałam tytuł dyplomowanego mistrza florystyki, rok później zostałam powołana na zastępcę przewodniczącego Komisji Egzaminacyjnej dla zawodu florysta w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej.

Uwielbiam wszystko co polne, ogrodowe, wszystko co jest najbliższe naturze. Swoją pasję staram się przekazywać swoim klientom i kursantom.

Mam nadzieję, że wspólnie wykreujemy najpiękniejszy florystyczny świat. Do zobaczenia na warsztatach

Kamila Żołyńska – Dyplomowany mistrz florystyk

Rekomendacje

Co mówią o naszych Szkoleniach

  positive review  Doświadczenie, kompetencja, doskonałe poczucie estetyki i pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca i dołączam pozdrowienia dla całej ekipy @ArteForte 🙂 .

  Jola Koprowska Avatar Jola Koprowska
  18 maja 2018

  positive review  Uczestniczyłam w warsztatach florystycznych pierwszy raz, ale już wiem że wybiorę się na kolejne ! Pani Kamilia jest świetnym pedagogiem. Co najważniejsze mogłam zrobić bukiet wybierając kwiaty / ozdoby z całęj kwiaciarni !! Czad! Mjmo że byłam na “podstawach florystyki”, pani Kamila zdradziła nam nieco więcej podczas tych dwudniowych warsztatów.

  Weronika Ofierzyńska Avatar Weronika Ofierzyńska
  11 grudnia 2019

  negative review  Niestety Panie nie są godne polecenia 🙁

  Agnieszka Zajączkowska-Zaremba Avatar Agnieszka Zajączkowska-Zaremba
  27 sierpnia 2018

  5 star review  Miałam przyjemność 2 razy uczestniczyć na warsztatach i powiem tyle, że WIELE się nauczyłam pod okiem Mistrzyni,dostałam dużo wskazówek, które później przydały mi się w szkole florystycznej miałam okazję wykonać swój pierwszy wianek i bukiet ślubny. Pani Kamila z taką pasją prowadziła warsztaty, że zraziła mnie miłością do florystyki. Cudownie spędzony czas z czystym sumieniem polecam wszystkim niezdecydowanym. Również tym którzy chcieliby się przekonać jak to jest a się boją (ja też byłam zupełnie zielona w tym temacie kiedy jechałam na pierwsze warsztaty 😀 ). Pozdrawiam gorąco Panią Kamilę, Panią Magdę i niezawodnego Kuriera 😀

  Kinga Herbich Avatar Kinga Herbich
  18 marca 2018
Przewiń do góry