"Jak niebanalnie udekorować znicz"- bezpłatne szkolenie online !

Zapraszam serdecznie!

1 października, godzina 18:30

Paździenik przynosi coraz większą nostalgię, myśl o zbliżającym się święcie zmarłych, myśl o przemijaniu. Tym myślom towarzyszą jednocześnie plany dekoracji grobów najbliższych, którzy odeszli.
Jak wykonać symboliczne dekoracje grobów? Czy udekorowany znicz będzie odpiednim rozwiązaniem? Na moim webinarze powiem Ci jak niebanalnie udekorować znicz, aby wyglądał naturalnie i świeżo.

Jeśli tematyka funeralna jest Wam bliska, nie powinno zabraknąć Was na moim wyjątkowym Kwiatowym Webinarze, na którym:

 • Pokażę, jak wykonać niebanalne dekoracje znicza,
 • Poznacie obowiązujące trendy funeralne,
 • Zdradzę techniki, dzięki którym Wasza praca będzie efektywna, a rezultaty wyjątkowe,
 • Otrzymacie wskazówki, jakich roślin używać wykonując tego typu dekoracje, by były długo świeżo prezentowały się na grobie.
Dla kogo jest to bezpłatne szkolenie?

Z webinaru z pewnością zadowolone będą te osoby, którym tematyka funeralna jest bliska i chciałyby dowiedzieć się, na co zwracać szczególną uwagę i co sprawdza się najlepiej podczas przygotowywania tego typu dekoracji.

Webinar poprowadzę ja, czyli miłośniczka i pasjonatka kwiatów, która pragnie zarażać swoją szczerą miłością do roślin wszystkich naokoło.

Jako florystka z zamiłowania uwielbiam opowiadać o swojej pracy i przekazywać wiedzę. Na webinarze poruszę też temat wykształcenia florystycznego, które posiada wiele plusów i postaram się przekonać, że warto pogłębiać wiedzę w tej dziedzinie.

Co jeszcze czeka Was na naszym wyjątkowym spotkaniu?
 • Możliwość zadawania indywidualnych pytań,
 • Ciekawy program, mnóstwo wskazówek, tipów i porad, które z pewnością wykorzystacie w praktyce,
 • Miła atmosfera i towarzystwo zarażające pasją do kwiatów,
 • Po spotkaniu otrzymacie nagranie z informacjami, które pojawiły się na webinarze, dzięki czemu będziecie mogli w wolnej chwili odświeżać wszelkie nowinki, których się dowiedzieliście.
 • Szkolenie będzie -jeśli technika na to pozwoli- streamowane na fb.

Nie może Was tam zabraknąć! Zatem do miłego zobaczenia!

Kamila Żołyńska

Prowadząca

Mistrz florystyki Kamila Żołyńska

Kamila Żołyńska Mistrz FlorystykiNazywam się Kamila Żołyńska. Jestem dyplomowanym mistrzem florystyki i pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem, od 3 lat prowadzę warsztaty i kursy w Szkole Arte Forte.

Z florystyką jestem związana od 15 lat. To niezmiennie moja największa pasja, którą cały czas rozwijam w sobie. Przeszłam przez wszystkie szczeble poziomów florystycznych, dlatego też doskonale pamiętam, jakie zagrożenia
i problemy kursanci spotykają na swojej drodze.

Zaczynałam swoją przygodę z kwiatami od podstaw, ale zawsze wiedziałam jedno, jeśli się uczę, muszę to robić jak najlepiej potrafię i muszę korzystać z doświadczenia najlepszych florystów.

Dlatego też brałam udział w wielu kursach i szkoleniach florystycznych, brałam udział i wygrywałam wiele konkursów florystycznych. Chciałam coraz więcej wiedzieć o roślinach i ich sposobach prezentacji.

W 2015 roku uzyskałam tytuł dyplomowanego mistrza florystyki, rok później zostałam powołana na zastępcę przewodniczącego Komisji Egzaminacyjnej dla zawodu florysta w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej.

Uwielbiam wszystko co polne, ogrodowe, wszystko co jest najbliższe naturze. Swoją pasję staram się przekazywać swoim klientom i kursantom.

Mam nadzieję, że wspólnie wykreujemy najpiękniejszy florystyczny świat. Do zobaczenia na warsztatach

Kamila Żołyńska – Dyplomowany mistrz florystyk

Rekomendacje

Co mówią o naszych Szkoleniach

  positive review  Bylam na wielu szkoleniach ale na takim jeszcze nigdy. Zazwyczaj jest tak, że jest do przerobienia jakiś material w określonym czasie i czy zdąży się go przerobić czy nie to juz nie ważne. Tym razem tak nie bylo! ?Pani Kamila nie patrzy na godzine tylko chce aby każdy kursant przerobil caly program niezależnie czy musi zostać z Nami godzinę czy dwie dłużej. Jezeli wszystko zrobi sie w planowanym czasie to zawsze pokazuje jeszcze cos dodatkowo? Szkolenie jest bardzo merytoryczne i mozna dowiedziec sie wiele przydatnych rzeczy. Nie jest to rodzaj szkolenia z ktorego wyjdziesz jedynie z certyfikatem. To szkolenie z ktorego wychodzisz z wiedza ułatwiajacą Ci dotychczasową prace. Atmosfera jest cudowana, nikt sie nie stresuje że robi coś wolniej bądź czegoś nie wie bo Pani Kamila zawsze pomoże. Chyba najlepszą opinią na temat szkoleń u Pani Kamili i tego miejsca jest fakt ze jeszcze będąc na szkoleniu podjęłam decyzję i zapisałam sie na kolejne… i uwaga nie byłam jedyna a jest Nas aż trzy ?

  Mariola Kasprzyk Avatar Mariola Kasprzyk
  11 marca 2020

  positive review  Wraz z moją Narzeczona uczestniczyliśmy w kolejnym już kursie u Pani Kamili i polecamy je wszystkim, którzy kochają kwiaty i chcą się rozwijać. Pani Kamila przekazuje takie informacje których nie znajdziecie nawet na YouTube. Będąc na kursach Pani Kamila otoczy wszystkich miłą ciepłą domową atmosferą ? Ps. Pani Kamilo dziękujemy za najlepsze warsztaty! ☺️☺️☺️

  Mateusz Krug Avatar Mateusz Krug
  7 lutego 2021

  positive review  Super atmosfera, polecam na 100%…. Ciekawe miejsce??????

  Dana Dana Avatar Dana Dana
  30 września 2019

  positive review  Byłam już na dwóch warsztatach w Arte Forte i z pewnością nie jest to ostatni raz! Przepiękne miejsce, miła atmosfera, cudowne i nietypowe kwiaty ???? Jestem oczarowana! ? Warsztaty są zdecydowanie praktyczne, wiedza przekazywana jest na bieżąco w trakcie wykonywania. Pani Kamila wszystko pokazuje, wyjaśnia, a w razie potrzeby ratuje bukiet ? Do tego ten niesamowity, bajkowy styl… Pierwszy raz ułożyłam bukiet, który wyglądał jak wyjęty z Instagrama ?? Zdecydowanie polecam! ?

  Klaudia Pogorzelska Avatar Klaudia Pogorzelska
  12 sierpnia 2019
Zadzwoń
+48 604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry