Tematyka Ślubna

Marzysz o tym, aby wyspecjalizować się w ślubnym obszarze florystyki? Doskonale! W Arte Forte nauczymy Cię, jak komponować oryginalne bukiety ślubne, jak tworzyć wianki ślubne i kompozycje w naczyniach oraz wskażemy słuszny kierunek w kwestii ślubnych dekoracji plenerowych i galanterii.

Dzięki wsparciu naszej mistrzyni florystyki, Kamili Żołyńskiej, masz szansę zostać ekspertem ślubnym w dziedzinie kwiatów! Zapisz się na wybrany przez siebie ślubny kurs florystyczny i zrewolucjonizuj rynek!

Cena: Od 1 500,00 
Chcesz stać się profesjonalnym dekoratorem ślubnym? Marzysz o solidnym wykształceniu florystycznym w zakresie florystyki ślubnej ? Posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę florystyczną? To właśnie kurs (…)
Cena: 800,00 
Kurs ślubny zero waste dedykowany jest osobom, które chcą nabyć, bądź usystematyzować swoją wiedzę dotyczącą dekoracji ślubnych w aspekcie filozofii zero waste zarówno w (…)
Kurs Nietypowe bukiety ślubne dedykowany jest osobom, które chcą poszerzyć swoje umiejętności dotyczące przygotowywania niezwykłych bukietów ślubnych. Na naszym szkoleniu przygotujemy dwa bukiety, na (…)
Program warsztatów: • omówienie podstawowych zasad doboru roślin do wianka ślubnego • omówienie sposobów rozmieszczenia elementów stosowanych w wiankach ślubnych • dobranie materiału roślinnego (…)
Program warsztatów: – omówienie podstawowych zasad doboru roślin do biżuterii floralnej – omówienie sposobów rozmieszczenia elementów stosowanych w biżuterii floralnej – dobranie materiału roślinnego (…)
Zadzwoń
+48 604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry