Tematyka Wielkanocna

Jeśli Wielkanoc, to i wiosna w pełni! A to oznacza, że masz niepowtarzalną okazję, aby wybrać się na warsztaty florystyczne prowadzone przez znakomitą mistrzynię florystyki – Kamilę Żołyńską, dzięki której poznasz tajniki z życia roślin i kwiatów!

Zapisz się na wielkanocny kurs florystyczny i dowiedz się, jak skomponować zachwycające dekoracje na stół czy stworzyć wieńce i wianki, które nie tylko symbolizują budzącą się do życia po zimowym śnie przyrodę, ale także świąteczny czas spędzany w gronie najbliższych.

Nasze kursy florystyczne w Arte Forte organizujemy w kameralnych grupach online lub stacjonarnie. Wybierz dla siebie wielkanocne warsztaty!

Do zobaczenia w Arte Forte!

Program warsztatów: – omówienie podstawowych zasad doboru roślin do kompozycji wielkanocnej – omówienie sposobów rozmieszczenia elementów stosowanych w kompozycji wielkanocnej – dobranie materiału roślinnego (…)
Wykonamy dwa wieńce wielkanocne.   Program warsztatów: – omówienie podstawowych zasad doboru roślin do wianków wielkanocnych – omówienie sposobów rozmieszczenia elementów oraz technik stosowanych (…)
Wykonamy dwa wieńce wielkanocne. Program warsztatów: – omówienie podstawowych zasad doboru roślin do wiosennych wianków wielkanocnych – omówienie sposobów rozmieszczenia elementów oraz technik stosowanych (…)
Zadzwoń
+48 604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry