Weselne Dni Otwarte w Hotelu Sułkowski w Boszkowie

Za nami kolejne inspiracyjno-ślubne wydarzenie spod znaku Arte Forte w tym roku. Również i tym razem odwiedziliśmy wyjątkowe miejsce, aby pokazać Wam, jak może wyglądać Wasz ślub we współpracy z nami.

22 kwietnia odbyły się Weselne Dni Otwarte w Hotelu Sułkowski w Boszkowie. Wielu z czytelników w tym momencie zapewne zastanawia się, skąd pomysł organizacji takiego wydarzenia w miejscu na mapie, które dla większości jest zupełnie anonimowe. Już spieszymy z wyjaśnieniami.

Boszkowo-Letnisko to niewielka wieś w województwie wielkopolskim, czyli niedaleko naszego głównego miejsca pracy – Poznania. Nie, nie zamierzamy Wam zaproponować wiejskiego wesela w agroturystycznym klimacie (a przynajmniej nie tym razem). Boszkowo to bowiem popularny dla Wielkopolan kierunek weekendowych, urlopowych i wakacyjnych wypadów. Domki letniskowe oraz plaża nad Jeziorem Dominickim to wystarczające argumenty, aby obrać Boszkowo za kierunek urlopowej podróży.

We współpracy z Hotelem Sułkowski zdecydowaliśmy się Wam zaproponować coś wyjątkowego oraz wciąż nietypowego w naszym kraju – ślub na plaży! Obiekt ten znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wspominanego już Jeziora Dominickiego oraz w sercu Parku Krajobrazowego.

Od początku przedsięwzięcia nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania nim. Do odwiedzenia naszych Dni Otwartych zachęcała w Internecie nawet znana polska tancerka i celebrytka – Izabela Janachowska.

Jak zwykle spotkanie z Wami było okazją, by zaprezentować kilka naszych nowych pomysłów, którymi możemy wzbogacić Wasz ślub. Były efektowne dekoracje stołów, była nasza wspaniała ścianka kwiatowa. Mogliście też, rzecz jasna, zobaczyć to, jak może wyglądać punkt kulminacyjny ślubnej uroczystości w plażowej scenerii, czyli samo sakramentalne „tak”. Trzeba przyznać, że droga Państwa Młodych przed ołtarz, umieszczony na piasku, idąc przez cały czas twarzą do mieniącej się w słońcu tafli jeziora, robi nieprawdopodobne wrażenie!

To trzeba zobaczyć samemu! Jeśli więc nie byliście tam z nami, to zachęcamy, aby śledzić nasze profile społecznościowe i informacje o kolejnych eventach! Zobaczcie też galerię z Weselnych Dni Ślubnych w Boszkowie z Arte Forte. Spójrzcie na tamtejszą plażę oraz jezioro i odpowiedzcie sobie na pytanie: „Czyż znów nie jesteśmy krok przed Waszymi, ślubnymi marzeniami?”.

Zadzwoń
604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry