Drobiazgi kwiatowe na ślub

Drobiazgi kwiatowe

Butonierka, grzebyk, bransoletka, biżuteria florystyczna.

Drobiazgi kwiatowe- niespotykane, pachnące, świeże, takie o których marzysz. Idealnie zaprojektowane aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę i niezapomniane wrażenia. Jednym z takich ważniejszych drobiazgów jest butonierka Pana Młodego. Do butonierki wkłada się niewielki żywy kwiat, który nawiązuje do bukietu partnerki. Następnym istotnym drobiazgiem jest dekoracja włosów Panny Młodej. Podpowiemy wam jaki model wybrać grzebyka. Pamiętając, że ta niewielka dekoracja kwiatowa najlepiej sprawdza się przy włosach upiętych. Ozdobimy grzebyk tak by nawiązywał do bukietu Panny młodej.

Kolejne drobiazgi to dekoracja świadków. Możemy zaproponować świadkowej- bransoletkę. Mamy w ofercie różne modele szkieletu bransoletek, co ułatwia wybór najwygodniejszej bransoletki. Wiemy jak istotna jest funkcja świadkowej na ślubie , dlatego dekoracja na ręce powinna być jak najmniej problematyczna. Nasze rozwiązania mocowań kwiatów na ręce zapewnią Waszym świadkom wygodę i możliwość wykonywania wszystkich im powierzonych zadań w tym Waszym wyjątkowym dniu.

Naszą ofertę poszerzyliśmy o dodatkowe możliwości ozdób florystycznych takich jak biżuteria florystyczna. Tworzymy ją na zamówienie i dopasowywana jest do waszych wymagań i oczekiwań. Może być bardzo subtelna i delikatna lub odważna i przyciągająca wzrok. Każda z ozdób wykonywana jest przez naszego artystę-florystę i wydaje się być małym dziełem sztuki, a kobieta nosząca biżuterię kwiatową może być pewna, ze nikt nie przejdzie koło niej obojętnie. Niezliczone formy, struktury, kolory, kształty i wielkości kwiatów pozwalają dostosować biżuterię do każdej urody. Z kwiatów można stworzyć kolczyki, naszyjniki, bransolety oraz wszelkiego rodzaju ozdoby do włosów.

Zadzwoń
604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry