Wesela

Organizacja ślubu – Poznań

Pierścionek zaręczynowy na palcu, wymarzona suknia ślubna zamówiona, wstępna lista gości sporządzona. Pozostaje już tylko precyzyjna organizacja ślubu: jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu! W ArteForte zadbamy o każdy detal tak, aby Wasza uroczystość na długo zapisała się w sercach Waszych i Waszych najbliższych.

Organizacja wesela – Poznań

Organizacja ślubu to jedno, a organizacja wesela… No właśnie! Zdejmijcie z siebie gorączkę weselnych przygotowań i zostawcie to ekspertom z ArteForte! Rynek ślubny i weselny mamy w małym palcu – zorganizujemy Wam wesele odpowiadające Waszym potrzebom zgodnie z aktualnymi trendami. Zachwyt gości i Wasz gwarantowany!

Poznań – wesela, o jakich nie śniło się…

… najśmielszym florystom, dekoratorom, organizatorom i wedding plannerom! A jednak – w ArteForte nasz kreatywny team doskonale organizuje wesela młodym parom z Poznania i okolic. Jeśli potrzebujecie wsparcia doświadczonych ludzi z pasją i zaangażowaniem, koniecznie dajcie nam znać, a my z przyjemnością zajmiemy się organizacją Waszego wesela!

Kreacje ślubne

Arte Forte przygotuje dla Państwa niepowtarzalną ofertę mody ślubnej.

Ważne drobiazgi

Szczegóły i detale podczas ślubu i na weselu czasami decydują o niepowtarzalnym klimacie całego przyjęcia.

Dekoracje kwiatowe

Oryginalna dekoracja kwiatowa, to ta która wyraża emocje i preferencje pary młodej.

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna to niezbędny element każdej ceremonii ślubnej/weselnej.

Catering

Udany catering to owoc wzajemnego dialogu firmy cateringowej i klienta.

Dekoracje

Dysponujemy wypożyczalnią elementów dekoracji takich jak : oświetlenie, litery podświetlane, konstrukcje łuku i nie tylko.

Zadzwoń
604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry