Dekoracje sal weselnych

Dekoracja Sali Weselnej

Organizując przyjęcie weselne trzeba odpowiedzieć sobie na szereg pytań i podjąć wiele decyzji.

Jedną z nich jest wybór odpowiedniej sali weselnej, a dalej kolorystyki i stylistyki dekoracji kwiatowych. Co roku podawane są trendy kolorystyczne obowiązujące w danym roku. Jednakże rynek rządzi się swoimi prawami i Panny Młode, bo to one przede wszystkim muszą podjąć tak ważne decyzje wybierają kolorystykę, rodzaj kwiatów. Powinny tego dokonać w sposób rzeczowy i przemyślany.

W Arte Forte Sztuka Eventu proponujemy zawsze spersonalizowane dekoracje. Wybierając dekoracje powinniśmy patrzeć nie na propozycje, które daje nam instagram czy pinterest, ale dobrze jeśli chwilę się zastanowić nad ulubionymi kolorami, roślinami, wziąć pod uwagę porę roku i zaufać firmom, które będą dla nas wykonywały wymarzone dekoracje.

Arte Forte Sztuka Eventu to nie tylko kwiaty, to także elementy świetlne, konstrukcje czy też balony.

Ważnym czynnikiem determinującym rodzaj dekoracji weselnych jest przeznaczony budżet na daną część dekoracji weselnych. Jeśli prosimy dekoratora o wykonanie jakiejś dekoracji , która spodobała nam się w internecie, ale chcemy wydać na to 1/10 budżetu, który powinien obowiązywać to lepiej od razu zrezygnować z tego, ponieważ ostateczny efekt będzie daleki od wymarzonego.

Przy wyborze rodzaju dekoracji pamiętajmy o swoich upodobaniach, bądźmy otwarci na nowości i niekoniecznie podążajmy za trendami obowiązującymi w danym czasie. Niestety globalizacja i natłok propozycji dostępnych w internecie powoduje, że każda Para Młoda chce mieć wyjątkowe dekoracje ślubne i każdy ma takie same, albo bardzo podobne do siebie.

Jeśli chcesz na swoim weselu mieć wyjątkowe i naturalne dekoracje Arte Forte Sztuka Eventu jest firmą, która spełni Twoje marzenia.

Arte Forte Sztuka Eventu krok przed marzeniami.

arteforte-siedem-drzew-5.jpg
7 DRZEW
BAGATELKA
BLOW UP
arteforte-dom-w-poziomkach-6.jpg
DOM W POZIOMKACH
arteforte-hotel-regatta-17.jpg
HOTEL REGATA
arteforte-lesna-przystan-3.jpg
LEŚNA PRZYSTAŃ
arteforte-palac-w-debinie-19.jpg
PAŁAC W DĘBINIE
arteforte-restauracja-100-jezior-19.jpg
RESTAURACJA 100 JEZIOR
arteforte-sala-ziemi-3.jpg
SALA ZIEMI
arteforte-slub-lesny-6.jpg
ŚLUB LEŚNY
arteforte-slub-marty-3.jpg
ŚLUB MARTY
Zadzwoń
604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry