Warsztaty fotograficzne

Jaki kurs fotograficzny Cię interesuje?

Warsztaty fotografii artystycznej

Zajęcia te pomogą rozwinąć wyobraźnię, wrażliwość i kreatywność. Nauczycie się, w jaki sposób i w jakich okolicznościach używać odpowiednich parametrów aparatu, jak prawidłowo komponować zdjęcia i w jakim planie umieść obiekt. Poznacie także zagadnienia kompozycyjne oraz ważne aspekty wykonywanych zdjęć. Najważniejszym elementem spotkań są plenery fotograficzne oraz sesje zdjęciowe. Będziecie fotografować wspaniałą architekturę, bujną roślinność oraz piękny przełom Warty. Przygotowujemy także sesję zdjęciową z udziałem modeli. Zapoznacie się z podstawowymi technikami obróbki zdjęć. Podsumowaniem warsztatów jest pokaz Waszych prac podczas wręczania dyplomów. Na warsztaty należy zabrać cyfrowy aparat fotograficzny – preferowane są aparaty z możliwością ustawień ręcznych (zwłaszcza lustrzanki). Wszelkie materiały dydaktyczne zapewniamy wraz z poczęstunkiem kawowym.

Warsztaty fotografii produktowej

W dzisiejszych czasach produkt, który sprzedajesz musi zostać przedstawiony w Internecie w sposób odpowiedni. Czasy kiedy zdjęcie było byle jakie, źle doświetlone i nie pokazujące odpowiednio produktu, który jest sprzedawany minęły na dobre. Dzisiaj nie wystarczy sam opis przedmiotu, ale również odpowiednie przedstawienie go na zdjęciach, które oddają jego wygląd i powodują, że konsument jeszcze bardziej zapragnie dokonać zakupu to jeden z kluczy do sukcesu Twojej firmy. Duża liczba klientów kupuje oczami, u większości osób opakowanie, wygląd produktu jest kluczowym elementem do podjęcia decyzji zakupu. Ostatnie zmiany również wprowadzone w Allegro pokazują, że sklepy bardzo duży nacisk kładą na „oprawę produktu”, czyli odpowiednie przygotowanie zdjęcia produktowego. Przestań prezentować swoje produkty w sposób „byle jaki” – zacznij prezentować je w sposób profesjonalny i odpowiedni. Niech klienci zobaczą w Tobie profesjonalistę. Żeby sprostać tym wymaganiom, zapraszamy na warsztaty z fotografii produktywnej- prowadzonych przez specjalistę w tej dziedzinie.
Warsztaty skierowane są do osób, które na co dzień zajmują się przygotowywaniem zdjęć do publikacji w sklepie internetowym lub na aukcje internetowe, a nie do końca wiedzą jak odpowiednio doświetlić fotografowany obiekt, jak w odpowiedni sposób przedstawić jego strukturę, nie umieją zapanować nad światłem i nie wiedzą jakie akcesoria studyjne potrzebują, aby wykonać odpowiednio zdjęcie produktowe. Warsztat skierowany jest również do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią produktową. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do składania zapytań: arteforte@sztukaeventu.pl
Zadzwoń
604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry