Targi Ślubne 2018 – inspiracja na Wasz ślub!

Nie ma nic dziwnego w tym, że chcielibyście, aby Wasz ślub wyglądał tak, jak sobie wymarzyliście. Często jednak Wasze marzenia pod tym względem nie są zbytnio sprecyzowane i ograniczają się do tego, że ma być pięknie jak w bajce. Czy oznacza to, że wszystko musi być takie samo, jak na każdym ślubie i weselu, na jakim mieliście okazję być? Oczywiście, że nie! Elementów, którymi możecie pokazać, że jest to właśnie Wasza uroczystość, jest naprawdę mnóstwo! Jak je odnaleźć? Najlepiej poszukać inspiracji u specjalistów – jak zawsze i w każdej dziedzinie – najlepiej pomoże i doradzi prawdziwy ekspert. Będziecie mieli okazję zasięgnąć takich porad i poszukać natchnienia do urządzenia ślubu i wesela, jakiego nie miał nikt inny, już w tę niedzielę w Poznaniu – na XIV Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

Znaczenia imprez, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie chyba nie trzeba szerzej Wam przybliżać. To tu mają miejsce najbardziej prestiżowe, branżowe eventy w Polsce, a niekiedy także i w Europie oraz na świecie. Już sama możliwość udziału w takim przedsięwzięciu zawsze jest zaszczytem dla wystawcy. Zaszczyt taki spotkał także nas – Arte Forte Sztukę Eventu!

Poznańskie targi organizowane są przez jeden z bardziej znanych w naszym kraju magazynów o tematyce ślubnej. Stopniowo zyskiwały one coraz większą popularność i rozrastały się, aby z poznańskiej Hali Arena, przenieść się właśnie na teren pawilonów MTP.

Dziś jest to impreza, na której znajdziecie wszystko, co może dotyczyć Waszego ślubu – od strojów i kwiatów, nawet po takie elementy, jak auta, jakimi możecie podjechać pod kościół. Poznańską Galę Ślubną odwiedzają nie tylko tysiące zwiedzających i przyszłych par młodych, lecz też najwięksi branżowi eksperci, a także celebryci – w tym roku prowadzącym będzie Tomasz Kammel.

Dla nas to wszystko oznacza niepowtarzalną możliwość pokazania Wam tego, w czym jesteśmy najlepsi i czym chcemy się z Wami dzielić. Najważniejsze jest to, że to, co zaprezentujemy, może stać się tą iskrą, której potrzebowaliście, aby ruszyć z organizacją własnego ślubu. A może odnajdziecie u nas tę jedyną rzecz, której wciąż brakowało w Waszym wystroju sali lub po prostu urzekną Was nasze kwiatowe kompozycje? Czekamy na Was już w tę niedzielę – 14 stycznia na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

Zadzwoń
604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry