Relacja z Targów Ślubnych 2018

Czternastego stycznia już po raz 14 odbyły się Poznańskie Targi Ślubne. Samej imprezy oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich przedstawiać już nie będziemy, sięgnijcie do wcześniejszych wpisów, jeśli jeszcze ich nie widzieliście, a dowiecie się o tym wydarzeniu wszystkiego, czego potrzebujecie. Dziś podzielimy się z Wami tym, co działo się podczas targów, a działo się bez wątpienia bardzo dużo.

Na MTP byliśmy razem z Wami i dla Was już po raz trzeci. Zdecydowaliśmy się na ponowny udział, ponieważ jest to rzecz jasna doskonała okazja do pokazania Wam naszej oferty, lecz też, a może przede wszystkim, spotkania z Wami – przyszłymi nowożeńcami, oraz wspólnej pracy i wymieniania się pomysłami i doświadczeniami. Nie inaczej było tym razem, do naszego stoiska podchodziło mnóstwo gości, z którymi mieliśmy szansę prowadzić wiele ciekawych rozmów, które na pewno zaowocują niejedną piękną kreacją oraz wystrojem ślubnym.

To właśnie interakcja z Wami była dla nas najważniejsza, dlatego w naszej prezentacji zdecydowaliśmy się postawić na elementy, których nie można było znaleźć na innych stoiskach. Prezentowaliśmy wiele autorskich rozwiązań, których nie można było znaleźć nigdzie indziej. Chcieliśmy, abyście mogli sami poczuć i zobaczyć nasze ślubne dzieła. Daliśmy zwiedzającym możliwość przymierzania wianków ślubnych oraz pozowania z przykładowymi bukietami. Nie podejmujecie przecież decyzji o powierzeniu wykonania komuś bukietu, czy wystroju ślubnego tylko na podstawie obietnic oraz „suchych” ofert ze stron internetowych i cenników. Każda przyszła panna młoda mogła samodzielnie zobaczyć, czego się spodziewać po Arte Forte. Spędziliśmy wiele ciekawych chwil z Wami, widzieliśmy wiele uśmiechów na twarzach, wiele się od Was dowiedzieliśmy, tak jak, mamy nadzieję, również Wy od nas. Nikt, kto zdecydował się do nas podejść i poświęcić chwilę dla Arte Forte, nie czuł się zawiedziony.

To nie był jednak koniec niespodzianek od nas, jakie czekały na tłumy goszczących w ten dzień na Międzynarodowych Targach Poznańskich zwiedzających. Na planujące ślub pary czekała też nasza makijażystka, która bezpłatnie wykonywała makijaże na twarzach pań. Tutaj ponownie podkreślaliśmy ten jakże ważny element interakcji, rozmowy z Wami oraz wysłuchania tego, czego oczekujecie po swoich ślubach. Mogliście po prostu swobodnie porozmawiać z nami na temat makijażu ślubnego, zapytać o wszystkie dręczące Was kwestie, zasięgnąć fachowych porad.

Nasze motto na Targi Ślubne brzmiało: „krok przed marzeniami”. To mówi wszystko o tym, czym była dla nas kolejna, trzecia już okazja zaprezentowania się Wam na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wasz ślub oraz wesele są przecież realizacją Waszych najpiękniejszych marzeń. Podczas uroczystości wszystko powinno więc wyglądać tak, jak to WY, nie kto inny, sobie zażyczycie. My mamy jedynie w tym pomóc, robiąc to, w czym jesteśmy najlepsi w taki sposób, w jaki tego od nas będziecie oczekiwać. Właśnie to chcieliśmy Wam zaprezentować – nie samą ofertę, lecz naszą pasję, otwartość na Wasze pomysły i zrozumienie Waszych potrzeb oraz marzeń.

Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny pojawić się dla Was dla Poznańskich Targach Ślubnych i dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. Z wieloma z Was zapewne spotkamy się jeszcze przy organizacji Waszego ślubu i wesela. Do zobaczenia za rok!

Zadzwoń
604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry