Relacja – Dzień Ślubny w Pałacu w Dębinie

Za nami wyjątkowe wydarzenie, którego mieliśmy zaszczyt, być współorganizatorem. Ósmego kwietnia wszyscy przyszli Państwo Młodzi i nie tylko, mogli zobaczyć tajniki naszej pracy w przepięknej i niezwykle malowniczej okolicy Pałacu w Dębinie.


Dębina to niewielka wieś w powiecie szamotulskim, mogąca poszczycić się pełnym roślinności parkiem oraz ponad stuletnim pałacem. To właśnie w tej scenerii – okolicach oraz w samym pałacu odbył się organizowany przez Arte Forte i Pałac w Dębinie Dzień Ślubny.
Pogoda oraz frekwencja dopisała – nie ma w tym nic dziwnego, tak cudne otoczenie przyciągnęło nie tylko gości, zainteresowanych organizacją ślubu, lecz też przypadkowych spacerowiczów. Wam wszystkim pokazywaliśmy to, co może znaleźć się także na Waszym ślubie dzięki naszej wspólnej pracy z Wami. Mogliście zobaczyć, jak wygląda ślub od wyjątkowej, bo przecież pałacowej, kuchni. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy choćby imponujących rozmiarów kwiatową ściankę. Przez cały dzień towarzyszyły nam przyszłe Panny Młode w wyjątkowych sukniach, które pozowały do zdjęć. Rezultaty naszej ślubnej sesji zdjęciowej, a także wiele więcej, możecie zobaczyć na naszym profilu na Facebooku.

Nie zabrakło oczywiście kwiatów – wianków, bukietów i innych bajkowych, kwiatowych uniesień – dzięki współpracy z poznańską kwiaciarnią Kamiflora. O stronę techniczną całego wydarzenia zadbał szamotulski Mayer Sound. Wystawcy pokazywali gościom, jak czarujący może stać się dzień ślubu. Czas podczas całej imprezy umilał nasz pupil – Tedi – pies z marzeniami – piesek, który obecnie przeżywa swoją drugą młodość po trudnym, długoletnim pobycie w schronisku. Również jego wesoła mordka okraszona była uśmiechem – jak twarze wszystkich odwiedzających.
Mogliście zobaczyć owoce pracy wielu wspaniałych osób, które, jeśli tylko zdecydujecie się na współpracę z nami, mogą czuwać również nad Waszym ślubem oraz weselem.

Ważny jest każdy nawet najmniejszy element, od takich aspektów wystroju, jak ozdoby na stołach dla gości, przez wianek, czy bukiet ślubny, po dekorację samej sali. Podczas naszego Dnia Ślubnego znalazł się czas na wszystko, co ważne dla przyszłych nowożeńców oraz wiele więcej. Nie mogło przecież też zabraknąć poczęstunku dla gości oraz odrobiny dobrej zabawy przy muzyce – każde wesele to przede wszystkim zabawa, nie tylko ciężka praca i o tym nie można zapomnieć.

Dziękujemy serdecznie zarówno wszystkim gościom, jak i osobom zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego dnia. Dzięki Wam wszystkim możemy być krok przed marzeniami wszystkich przyszłych nowożeńców. Wierzymy, że udało nam się zainspirować wielu z Was i spotkamy się raz jeszcze – w dniu Waszego ślubu, być może nawet właśnie w Pałacu w Dębinie. Zapraszamy jeszcze raz na nasze profile społecznościowe po więcej zdjęć oraz filmów z naszego pierwszego Dnia Ślubnego. Sprawdzajcie też, co jeszcze dla Was przygotowujemy, ponieważ to z pewnością nie jest ostatnie ślubne wydarzenie z naszym udziałem, mające dostarczyć Wam mnóstwa ślubnych inspiracji.

Zadzwoń
604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry