Arte Forte Sztuka Eventu na największych w Polsce Targach Ślubnych w Poznaniu

Co roku odbywają się Największe Targi Ślubne w Poznaniu, na których mieliśmy przyjemność być w latach 2016 i 2017. Również w następnej edycji planujemy wziąć udział. Jeśli w niedalekiej przyszłości planujecie ślub i wesele, warto wybrać się na takie wydarzenie!

Jaki wybrać samochód, gdzie tanio wynająć salę, lepszy dj czy orkiestra, do tego organizacja tortu, przystrojenie kościoła i przydałaby się jeszcze wymarzona suknia – dużo spraw jak na jedną uroczystości, prawda? Z pomocą na pewno przyjdą Wam targi ślubne z naszym stoiskiem- Arte Forte Sztuka Eventu.

Targi Ślubne to ogromne przedsięwzięcie, w którym udział bierzemy po to by móc Wam pokazać różne rozwiązania dekoracji. Tu znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Od odpowiedzi na nurtujące Was pytania po dekoracje kwiatowe, oświetlenie, podziękowanie dla gości czy wybór odpowiedniego miejsca na ceremonie. Nie zabraknie również wzorów zaproszeń, zawiadomień czy tablicy gości..

Na Targach Ślubnych obowiązkowym elementem są pokazy sukni ślubnych oraz mody męskiej. Nasze bukiety ślubne towarzyszą sukniom ślubnym, dlatego warto podejść pod scenę i zobaczyć w całej okazałości połączenie kwiatów z modą ślubną. Łatwiej wtedy wyobrazić sobie dany kształt bukietu z dana suknią. Tym bardziej, że organizatorzy uwielbiają przyciągać klientów różnymi konkursami, w których można wygrać np. voucher na bukiet ślubny Arte Forte Sztuka Eventu.

W jednym miejscu możecie zobaczyć różnorodne rozwiązania z zakresu oprawy ślubnej, weselnej to jedna z zalet imprezy targowej. W naszej ofercie znajdziecie również usługę fryzjerki i kosmetyczki. Współpracując z nimi jesteśmy wstanie Wam zapewnić kompleksową usługę.

Targi Ślubne jednak do niczego nie zobowiązują. Można w nich uczestniczyć, ale nie trzeba na nic się decydować. Wystarczy zabrać ze sobą ulotkę Arte Forte Sztuka Eventu lub wizytówkę i na spokojnie w domu podjąć decyzję. To też dobra okazja dla tych, którzy nie mają pomysłów na realizację swojego ślubu. Pisząc do nas na maila z pewnością uzyskacie odpowiedź na nurtujące Was pytania.

Warto też dodać, że Targi Ślubne to sposób na oszczędność czasu i pieniędzy. Nasza firma, oferuje bardzo atrakcyjne ceny lub rabaty. Dlatego wcześniej warto zarezerwować termin w kalendarzu i przyjść na nasze stoisko na Targach Ślubnych.

Warto zapamiętać:
W Poznaniu w styczniu 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się  Targi Ślubne – największa impreza branży ślubnej w Polsce.

Zadzwoń
604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry