Specjalista Ślubny - Szkolenie video

Zostań certyfikowanym florystą!

Chcesz nauczyć się krok po kroku, jak wykonać nietuzinkowe bukiety ślubne? Pragniesz poznać tajniki oryginalnych kompozycji kwiatowych i rozwijać swoją pasję? Szukasz kursu, który pozwoli Ci poczuć się pewnie w świecie ślubnej florystyki? Nie mogłaś trafić lepiej!

sekcja_1_img
Innowacyjny system szkoleniowy

Wyjątkowa oferta!

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam szkolenie video, które pozwoli Ci zagłębić się w sekrety roślin. Kurs florystyczny podstawowy to właściwy wybór dla Twojej ścieżki kariery! Wybierając opcję szkolenia video, zyskujesz także rabat 50% na udział w szkoleniu stacjonarnym!

Oferta no limit!

  • Martwisz się brakiem czasu? – Korzystaj ze szkolenia, kiedy chcesz!
  • Twój kalendarz jest zbyt napięty? – Zdobywaj wiedzę bez wychodzenia z domu!
  • Szukasz jakości premium? – Jesteś we właściwym miejscu!

Przedstawiam Szkolenie Video – Specjalista Ślubny

Zapewnij sobie nieograniczony dostęp do szkolenia w czasie, zyskaj 50% rabatu na kurs stacjonarny i zdobądź certyfikat uczestnictwa!

Co zyskujesz w ramach szkolenia video?

  1. Certyfikat potwierdzający Twoje kwalifikacje
  2. Wygodną formę kursu bez wychodzenia z domu oraz możliwość uczestnictwa w kursie stacjonarnym lub online
  3. Nieograniczony dostęp w czasie – korzystasz, kiedy chcesz
  4. 9 modułów – najlepsze techniki i rozwiązania florystyczne

Nie kupuj kota w worku

Chcesz mieć pewność, że dobrze inwestujesz pieniądze?

Sprawdź, na czym polegają szkolenia i czego możesz się spodziewać na kursie – obejrzyj skróty poszczególnych modułów, które kondensują sedno szkoleń.

Szkolenie podzieliłam na 9 wygodnych w użytkowaniu modułów, w których tłumaczę krok po kroku jak wykonać poszczególne kompozycje. Na szkoleniu przekazuję Tobie najlepsze techniki i rozwiązania, które pomogą Ci przygotować wyjątkowe kompozycje ślubne. Daj wprowadzić się w zaczarowany świat roślin i twórz razem ze mną niepowtarzalne dekoracje ślubne.

Bukiet w mikrofonie z łodygami
Bukiet ślubny romantyczny
Wianki ślubne
Kompozycje w naczyniu w siatce
Kompozycje w naczyniu wysokie
Kompozycje w kenzanie
Kompozycje w naczyniu niska w gąbce
Butonierka, korsarz
Ścianka kwiatowa

Pamiętaj, że Kurs specjalisty ślubnego to must have Twojej wiedzy florystycznej. Dzięki niemu otrzymasz solidne podwaliny do dalszej pracy w tematyce ślubnej. Szkolenie to wprowadzi Cię bezpiecznie w świat florystyki ślubnej, pozwoli Ci wykorzystać drzemiący w Tobie potencjał dekoratora. Kurs Specjalista Ślubny sprawi, że przygotowywanie kompozycji ślubnych będzie dla Ciebie jeszcze większą pasją i przyjemnością.

Nadal zastanawiasz się czy ta oferta jest dla Ciebie?

Sprawdź co o moich szkoleniach mówią kursanci:

Kamila Żołyńska Mistrz Florystyki
Kamila Żołyńska

Poznaj mnie bliżej

Nazywam się Kamila Żołyńska. Jestem dyplomowaną mistrzynią florystyki i pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Od 3 lat prowadzę warsztaty florystyczne i kursy florystyczne w Szkole Arte Forte. Wszystko, co jest związane z naturą, jest mi najbliższe.

Z florystyką jestem związana od 15 lat. To niezmiennie moja największa pasja, którą cały czas rozwijam w sobie. Przeszłam przez wszystkie szczeble poziomów florystycznych, dlatego też doskonale pamiętam, jakie zagrożenia i problemy kursanci spotykają na swojej drodze. Najlepiej czuję się w ogrodzie, w lesie, na polu, na łące – czerpię z natury pełnymi garściami! Czerp i Ty!

Dołącz do naszej grupy szkoleniowej

W naszej szkole uczymy wyjątkowego rzemiosła, jakim jest… florystyka. Dzięki pasji, zaangażowaniu, najnowszym trendom i ludziom, którzy z miłością traktują kwiaty, tworzymy doskonałą społeczność. Dzielimy się wiedzą, wzajemnie inspirujemy i wymieniamy doświadczeniami.

Zadzwoń
+48 604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry