Kurs Florystyczny Podstawowy - Szkolenie video

Zostań certyfikowanym florystą!

Chcesz nauczyć się krok po kroku, jak wykonać nietuzinkowe bukiety ślubne? Pragniesz poznać tajniki oryginalnych kompozycji kwiatowych i rozwijać swoją pasję? Szukasz rzetelnych materiałów dotyczących kondycjonowania, doboru, rozmieszczenia i wykorzystania roślin? Nie mogłaś trafić lepiej!
sekcja_1_img
Innowacyjny system szkoleniowy

Wyjątkowa oferta!

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam szkolenie video, które pozwoli Ci zagłębić się w sekrety roślin. Kurs florystyczny podstawowy to właściwy wybór dla Twojej ścieżki kariery! Wybierając opcję szkolenia video, zyskujesz także rabat 50% na udział w szkoleniu stacjonarnym!

Oferta no limit!

  • Martwisz się brakiem czasu? – Korzystaj ze szkolenia, kiedy chcesz!
  • Twój kalendarz jest zbyt napięty? – Zdobywaj wiedzę bez wychodzenia z domu!
  • Szukasz jakości premium? – Jesteś we właściwym miejscu!

Przedstawiam Szkolenie Video – Kurs Florystyczny Podstawowy

Zapewnij sobie nieograniczony dostęp do szkolenia w czasie, zyskaj 50% rabatu na kurs stacjonarny i zdobądź certyfikat uczestnictwa!

Co zyskujesz w ramach szkolenia video?

  1. Certyfikat potwierdzający Twoje kwalifikacje
  2. Wygodną formę kursu bez wychodzenia z domu oraz możliwość uczestnictwa w kursie stacjonarnym lub online
  3. Nieograniczony dostęp w czasie – korzystasz, kiedy chcesz
  4. 6 modułów – najlepsze techniki i rozwiązania florystyczne

Nie kupuj kota w worku

Chcesz mieć pewność, że dobrze inwestujesz pieniądze?

Sprawdź, na czym polegają szkolenia i czego możesz się spodziewać na kursie – obejrzyj skróty poszczególnych modułów, które kondensują sedno szkoleń.

Szkolenie podzieliłam na 6 wygodnych w użytkowaniu modułów, gdzie w przejrzysty sposób tłumaczę jak wykonać krok po kroku daną kompozycję. Dzięki takiemu podziałowi w dogodnym dla siebie czasie i miejscu możesz doskonalić swoje umiejętności florystyczne.

Bukiet okrągły
Bukiet ślubny romantyczny
Kompozycje w naczyniu niskie w gąbce
Butonierka, korsarz
Wiązanka pogrzebowa typu łezka
Kompozycje funeralne na kształtce

W swoim kursie przekazuję Ci także bardzo dużo wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej m.in. omawiam zagadnienie kondycjonowania roślin, doboru roślin, rozmieszczenia roślin oraz wykorzystania roślin sezonowych.

Na pewno „Kurs podstawowy” wprowadzi Cię bezpiecznie w świat florystyki, pozwoli Ci wykorzystać drzemiący w Tobie potencjał i sprawi, że przygotowywanie kompozycji florystycznych będzie dla Ciebie jeszcze większą pasją i przyjemnością.

Nadal zastanawiasz się czy ta oferta jest dla Ciebie?

Sprawdź co o moich szkoleniach mówią kursanci:

Kamila Żołyńska Mistrz Florystyki
Kamila Żołyńska

Poznaj mnie bliżej

Nazywam się Kamila Żołyńska. Jestem dyplomowaną mistrzynią florystyki i pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Od 3 lat prowadzę warsztaty florystyczne i kursy florystyczne w Szkole Arte Forte. Wszystko, co jest związane z naturą, jest mi najbliższe.

Z florystyką jestem związana od 15 lat. To niezmiennie moja największa pasja, którą cały czas rozwijam w sobie. Przeszłam przez wszystkie szczeble poziomów florystycznych, dlatego też doskonale pamiętam, jakie zagrożenia i problemy kursanci spotykają na swojej drodze. Najlepiej czuję się w ogrodzie, w lesie, na polu, na łące – czerpię z natury pełnymi garściami! Czerp i Ty!

Dołącz do naszej grupy szkoleniowej

W naszej szkole uczymy wyjątkowego rzemiosła, jakim jest… florystyka. Dzięki pasji, zaangażowaniu, najnowszym trendom i ludziom, którzy z miłością traktują kwiaty, tworzymy doskonałą społeczność. Dzielimy się wiedzą, wzajemnie inspirujemy i wymieniamy doświadczeniami.

Zadzwoń
+48 604 536 065
Zadzwoń
Przewiń do góry